Маша и Медведь - Граница на замке! 12 серия смотреть онлайн HD / Маша і Ведмідь - Кордон на замку! 12 серія дивитися онлайн HD (2011)
Маша и Медведь - Граница на замке! 12 серия смотреть онлайн HD / Маша і Ведмідь - Кордон на замку! 12 серія дивитися онлайн HD (2011) Маша и Медведь - Граница на замке! 12 серия смотреть онлайн HD / Маша і Ведмідь - Кордон на замку! 12 серія дивитися онлайн HD (2011)
Досить сумувати за добрими та повчальними радянськими мультфільмами, тепер у нас є яскравий, сучасний і дуже милий мультсеріал Маша і Ведмідь, який зовсім не страшно показувати маленьким діткам. Такі мультфільми дійсно виглядають з відкритим ротом і переглядаються багато-багато разів. Персонаж Маша - це просто бездоганне відображення двох трирічних малюків. Це поведінка знайоме всім батькам. Творці змогли чудово передати всю шкодливого і непорочність сучасних діток. Ведмідь ж у свою чергу - це наче дуже терплячий і розумний батько, якому так хочеться часом сховатися, втекти від настирливої малятка Маші. Проте вони люблять один одного і не можуть навіть уявити собі й дня без спілкування. Дивитися Маша і Ведмідь дуже приємно і весело.

12 серія. Поки Маша ганяється за метеликом, наївний Міша зі старим пропаленим зайцем вирішили посадити моркву. Тут одразу виникає питання - навіщо морква ведмедеві або чим опіліровал заєць, щоб умовити Мішаня на посадку морквини. Найцікавіше, що взагалі не зрозуміло яким боком там опинився заєць. Адже насіння моркви походу були Мішини, садив, поливав, підгортав теж Мішаня. Тоді навіщо він покликав зайця, він що не знав, що зайці люблять моркву? Або він думав, що зайці в це великі фахівці. Але ж у цьому мультику розмовляє тільки Маша, а зайці та ведмеді навряд чи розуміють один одного. Видно тут втрутилися якісь потойбічні сили.

Загрузка...

Маша и Медведь Все серии в одной новости онлайн:

Маша и Медведь Все серии смотреть онлайн


Понравилось видео - покажи друзьям :)
Советуем также посмотреть:


Добавление комментария
Интересное: