Маша и Медведь - День варенья! 9 серия смотреть онлайн HD / Маша і Ведмідь - День варення! 9 серія дивитися онлайн HD (2011)
Маша и Медведь - День варенья! 9 серия смотреть онлайн HD / Маша і Ведмідь - День варення! 9 серія дивитися онлайн HD (2011) Маша и Медведь - День варенья! 9 серия смотреть онлайн HD / Маша і Ведмідь - День варення! 9 серія дивитися онлайн HD (2011)
Досить сумувати за добрими та повчальними радянськими мультфільмами, тепер у нас є яскравий, сучасний і дуже милий мультсеріал Маша і Ведмідь, який зовсім не страшно показувати маленьким діткам. Такі мультфільми дійсно виглядають з відкритим ротом і переглядаються багато-багато разів. Персонаж Маша - це просто бездоганне відображення двох трирічних малюків. Це поведінка знайоме всім батькам. Творці змогли чудово передати всю шкодливого і непорочність сучасних діток. Ведмідь ж у свою чергу - це наче дуже терплячий і розумний батько, якому так хочеться часом сховатися, втекти від настирливої малятка Маші. Проте вони люблять один одного і не можуть навіть уявити собі й дня без спілкування. Дивитися Маша і Ведмідь дуже приємно і весело.

9 серія. Мішаня зібрався заготовлювати варення на зиму. Єдино що не зрозуміло, так це навіщо йому взимку варення, якщо він всю зиму спить і смокче лапу, і де він понаворовал стільки порожніх трилітрових банок і взяв багато пачок цукру рафінаду. Адже до цього ми жодного разу не бачили щоб він ходив у магазин і отоварюються.
Поки він літав у хмарах, прибігла нишком Маша і зжерла всі ягоди і ледве все банки не побила. Вирішила спробувати себе космонавтка Валентиною Терешкової і полетіти, але замість цього, відлетіло все варення яке Міша встиг заварити. Все в кущі. Та ще й рука у Міши в банку застрягла .. зовсім невезуха і поперся Мишко у ліс за новою ягодою. А там .. там він зустрів звідки не візьмись ще одну жінку-ведмедя. Та судячи з її фізіономії, ця не та що була в ранній серії, ця набагато молодше і гламурніший. Правда вона Міші навіть ніяк не подмегнула, що йому могла б че то ввечері перепасти .. Загалом пішов він сумний додому, а там МАША ...

Загрузка...

Маша и Медведь Все серии в одной новости онлайн:

Маша и Медведь Все серии смотреть онлайн


Понравилось видео - покажи друзьям :)
Советуем также посмотреть:


Добавление комментария
Интересное: