Маша и Медведь - Следы невиданных зверей! 6 серия смотреть онлайн HD / Маша і Ведмідь - Сліди небачених звірів! 6 серія дивитися онлайн HD (2011)
Маша и Медведь - Следы невиданных зверей! 6 серия смотреть онлайн HD / Маша і Ведмідь - Сліди небачених звірів! 6 серія дивитися онлайн HD (2011) Маша и Медведь - Следы невиданных зверей! 6 серия смотреть онлайн HD / Маша і Ведмідь - Сліди небачених звірів! 6 серія дивитися онлайн HD (2011)
Досить сумувати за добрими та повчальними радянськими мультфільмами, тепер у нас є яскравий, сучасний і дуже милий мультсеріал Маша і Ведмідь, який зовсім не страшно показувати маленьким діткам. Такі мультфільми дійсно виглядають з відкритим ротом і переглядаються багато-багато разів. Персонаж Маша - це просто бездоганне відображення двох трирічних малюків. Це поведінка знайоме всім батькам. Творці змогли чудово передати всю шкодливого і непорочність сучасних діток. Ведмідь ж у свою чергу - це наче дуже терплячий і розумний батько, якому так хочеться часом сховатися, втекти від настирливої малятка Маші. Проте вони люблять один одного і не можуть навіть уявити собі й дня без спілкування. Дивитися Маша і Ведмідь дуже приємно і весело.

6 серія. Прокинувся Міша не від дзвінка будильника, а від снігової кулі гра Маші, які накрили його будинок. Робити нема чого. Якщо Маша розбудила, то нада її веселіть.А у Маші сьогодні день розгадок слідів звірів. Ну замість того, щоб розгадувати Маша наполегливо розлютила Медведя, що всі сліди в лісі, це сліди вовка. Ведмідь в люті, і в перший раз у нього навіть піна з рота пішла. А Маші добре. Вона вампірша і живиться енергією великих зверей.В загальному доконала вона Мішу до сказу, але коли в кінці вони побачили, що зробив хитрий заєць, Ведмідь відразу зрозумів, що він взагалі не розбирається в лісовому господарстві...

Загрузка...

Маша и Медведь Все серии в одной новости онлайн:

Маша и Медведь Все серии смотреть онлайн


Понравилось видео - покажи друзьям :)
Советуем также посмотреть:


Добавление комментария
Интересное: